Temizlik orta fırça, endüstriyel fırçalar olarak da tanımlanan, genellikle temizlik işlerinde kullanılan fırçalardır. Orta fırçalar olarak da bilinen bu fırçalar kaliteli malzemeden özel olarak üretilip, uzun süre kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Orta fırçalar yada diğer adıyla temizlik orta fırça günümüzde birçok alanda kullanılmakta olup, özellikte gıda, temizlik, endüstriyel sanayi, okul, park, bahçe temizliği, temizlik araçları yedek parçası gibi alanlarda sıkça karşımıza çıkmaktadır. Temizlik arabası fırçası denildiğinde akla ilk gelen firma olan CNS Fırça, yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile orta fırçasilindir fırçayan fırça gibi sektörel bazda önemli bir yer edinen fırçaların üretimini profesyonel ekibi ve kaliteli malzemeler ile gerçekleştirmektedir.

Gelişen sanayi ve kullanım alanının genişlemesiyle orta fırçalara olan talep de gün geçtikçe artmakta, sürekli bir talep söz konusu olmaktadır. Bu sorunlara çözüm olarak CNS Fırça Sanayi, talebi karşılayacak tüm donanıma sahiptir. Silindir fırça, yan fırça gibi diğer temizlik araçları yedek parçalarının üretimini de üstlenen firmamız, talebe cevap verme konusunda profesyonel bir şekilde çalışarak, tüm süreci başarılı bir şekilde yönetmektedir.